Jesienna Panna Młoda

jesienne wesele

Nadchodzi jesień… Być może aura, jaka nadarzy się podczas Waszego ślubu, nie będzie wymarzoną, ale i tak jesienne krajobrazy wykorzystać możecie jako inspirację zarówno dla Waszej stylizacji, dekoracji sali ślubnej, kościoła, jak i pojazdu ślubnego oraz oczywiście sesji ślubnej.

Złota polska jesień

Jesień w Polsce jest cudowna! Mimo że często deszczowa i zimna, to nikt nie oprze się urokom drzew, które mienią się kaskadami kolorów od złota, poprzez ciepłe czerwienie, pomarańcze, aż do brązów. Kolory jesieni są fantastycznym pomysłem na to, aby wykorzystać je jako motyw przewodni Waszej uroczystości ślubnej. Pomalujcie Wasz ślub na złoto i pomarańczowo!

Biżuteria złota lub chociaż ciepła

Oczywiście kolorem biżuterii, który najpiękniej komponować się będzie z Waszym jesiennym weselem, jest złoto. Jeśli wolisz srebro lub platynę, rozważ użycie w niej bursztynu, który ociepli całą biżuterię nawet wtedy, gdy wykonana będzie ona z metalu o zimnej, srebrnej barwie.

Suknia niekoniecznie biała

Nie dopuszczałaś dotychczas myśli, że suknia ślubna może być w innym kolorze niż biel? Błąd! Prawda jest taka, że biel jest kolorem niebezpiecznym i nie każdemu w nim do twarzy. Jeśli chcesz wyglądać promiennie i świeżo, rozważ suknię ślubną w odcieniach moreli i brzoskwiń. Są to kolory bardzo twarzowe, które dodają blasku, sprawiają, że wyglądamy młodziej, bardziej promiennie i energetycznie!

Herbaciane róże

Jesienne motywy na ślubie i weselu można wykorzystać wszędzie. Nie może ich zabraknąć także w Waszych dekoracjach kwiatowych, które jesienią można wykonać z romantycznych i przepięknych herbacianych róż. Wykorzystać je możecie w wiązance ślubnej, jako dekoracja kościoła, sali weselnej oraz pojazdu, którym pojedziecie do ślubu.

Zaproszenia z nutą jesieni

Tak jak Panna Młoda może wyglądać promiennie i romantycznie podobnie do złotej polskiej jesieni, tak samo wyglądać mogą Wasze zaproszenia ślubne, które wprowadzą gości w ciepły, słoneczny jesienny nastrój. W zaprojektowaniu jesiennych zaproszeń wykorzystać możecie motyw słońca, pomarańczowych liści i złota.

Jesień piękna jak Wasza miłość

Tak naprawdę nie możecie przewidzieć jaka pogoda towarzyszyć będzie Waszemu jesiennemu ślubowi, dlatego tym bardziej postawcie na wesołą, słoneczną, pomarańczową i złotą stylizację i dekorację. Gdy za oknami sali weselnej przydarzy się jesienna plucha, ciepłe barwy wokół Was skutecznie rozweselą aurę i klimat.