Czy zegarek sportowy może być elegancki?

zegarek

Niebieski zegarek sportowy RT342EX9 – zaprojektowany z myślą o potrzebach sportowców

Zegarek Lorus RT342EX9v to stylowy i praktyczny model prestiżowej marki. Zegarek z niebieską tarczą został zaprojektowany z uwzględnieniem potrzeb sportowców. Jego wysoka trwałość oraz odporność na działanie w każdych warunkach sprawiają, że nigdy Cię nie zawiedzie.

Najważniejsze cechy i funkcje

Wybierasz w tym przypadku sportowy zegarek, który jest odporny na wilgoć, opady atmosferyczne oraz silne drgania. Cechuje się także ponadprzeciętną wodoszczelnością, gdyż można używać go nawet na głębokości do 100 metrów. Jego zdumiewająca wytrzymałość to także zasługa szkiełka, wykonanego z super twardego materiału mineralnego. Nie musisz się obawiać o rozbicie czy zarysowania


Niebieski zegarek Lorus RT342EX9v jest zarazem zaskakująco lekki. Jego ciężar nie przekracza 74 gramów, dzięki czemu w najmniejszym stopniu nie krępuje ruchów w trakcie treningu czy zawodów. Zapewnij sobie zawsze precyzyjną kontrolę czasu pokonywanych tras biegowych czy rowerowych. W Twoje ręce trafia czasomierz z chronografem, który zapewnia najwyższą precyzję pomiarów. Jest to stoper manualny, za pomocą którego dokonasz pomiarów nawet do pełnej godziny. Niezwykle przydatna jest zarazem funkcja tachometru, dzięki której zmierzysz średnią prędkość poruszania się na trasie.


Będziesz mógł z dumą prezentować się pośród innych miłośników sportu, jeżeli założysz zegarek Lorus RT342EX9. Jest to czasomierz na skórzanym pasku oraz posiadający solidne zapięcie na sprzączkę. Niebieska skóra sprawia, że niezwykle stylowo prezentuje się on na nadgarstku każdego sportowca.